Arama Kriterleri

Tüm arama kriterlerinizi belirleyebilir en hızlı şekilde hayalinizdeki konuta ulaşabilir

Site İstatistikleri

Online: 1
Bugün Ziyaret: 38
Dün Ziyaret: 64
Toplam Ziyaret: 62733
Misyonumuz
1971 YILINDA BABAMIN MEMUR OLMASINDAN  DOLAYI SÖKE’DE DOĞDUM.  ANCAK AKRABALARIMIN HEPSİNİN DİDİMDE YAŞAMASINDAN DOLAYI ÇOCUKLUĞUM DİDİM DE GEÇTİ.VE HALA DA BU CENNETTE YAŞIYORUM.2010 YILINDA YAMAÇ EMLAK GAYRİMENKUL SATIŞ DANIŞMANLIĞI OFİSİMİ AÇTIM.  AKTİF  EKİBİMLE BURAYA GELEN MÜŞTERİLERİMİZİ EV SAHİBİ YAPTIK  VE HALA YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ. 
ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR. ÇÜNKÜ GAYRİMENKULUNU SATAN  BURADAN GİDİYOR  AMA EV ALANLARLA AYNI ŞEHİRDE KOMŞU OLUYORUZ. O YÜZDEN BİZİM ÖNCELİĞİMİZ HER ZAMAN İÇİN EV ALACAKLARI MUTLU ETMEKTİR. DİDİM İÇİN GELECEĞİN ANTALYA SI DİYORLAR. YANİ BURADA ŞU ANDA ALDIĞINIZ EV YARIN SİZE MİSLİYLE PRİM GETİRECEK. 
BİRAZ DA SİZE BU GÜZEL SAHİL KASABASINI ANLATAYIM. DİDİM APOLLON TEMPLE GİBİ BÜYÜK BİR ARKEOLOJİK TAPINAĞA EV SAHİPLİĞİ YAPMAKTADIR. EŞSİZ KOYLARI HARİKA KUMSALLARI TERTEMİZ DENİZLERİ VE DEĞİŞİK YERLERDEKİ ORMAN KAMPLARI PİKNİK ALANLARI İLE EŞSİZ BİR YAŞAM SUNAR SİZE, GECELERİ IŞIL IŞIL DENİZ KIYISINDAKİ BARLARI,  EĞLENCELERİ VE ANİMASYONLARI İLE  GECE HAYATI  ÇOK HARİKADIR. 
ARTIK SİZİ DE MÜŞTERİMİZ OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ. HAYDİ BİZE KATILIN SİZE HER ZAMAN BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.  SİZ  DİDİM’E GELİR GELMEZ SİZİ GARAJDAN  VEYA HAVA ALANINDAN GÜLER YÜZLÜ UZMAN BİR EKİP KARŞILAYIP SİZİ EN CAZİP FİYATLARLA EV SAHİBİ YAPACAĞIZ. BUNU İDDİA EDİYORUZ. ÇÜNKÜ BUNU HEP YAPIYORUZ. EN İYİYİ EN CAZİP FİYATA SATMAK BENİM VE EKİBİMİN UZMANLIK ALANIDIR.
SAYGILARIMLA.....
ÖMER YAMAÇ
YAMAÇ EMLAK GAYRİMENKUL SATIŞ DANIŞMANLIĞI


Geri Dön